روزنامه کائنات
7

شهرستان

۱۳۹۹ شنبه ۸ آذر - شماره 3791

به همت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی ؛

تعداد 200 بسته نوشت افزار میان دانش آموزان كم برخوردار روستاها و عشایر توزیع شد

 دهمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با اهدا و توزیع 200 بسته نوشت افزار میان دانش آموزان کم برخوردار روستاها و عشایر مجاور کارخانه ها و تأسیسات فرآورشی این شرکت برگزار شد .
به گزارش کائنات، مرحله ی دهم از رزمایش کمک های مومنانه در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان طی 2 روز گذشته  برگزار شد و طی آن 200 بسته نوشت افزار میان دانش آموزان کم برخوردار روستاها و عشایر حاشیه و مجاور واحد بهره برداری و نمک زدایی لب سفید در بخش شهیون دزفول  و همچنین واحد بهره برداری و نمک زدایی هفت شهیدان مسجدسلیمان توزیع گردید .
این بسته ها که شامل کیف - دفتر خط دار و نقاشی - بسته مداد رنگی - خط کش - تراش - مداد سیاه و مداد قرمز - خودکار و جا مدادی است به همت دفتر مدیریت و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی این شرکت تهیه گردیده و  به دانش آموزان کم برخوردار زیر پوشش این دو نهاد اهدا شد  .
در مرحله ی قبلی از اجرای رزمایش مومنانه توسط شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تعداد 2800 بسته نوشت افزار به دانش آموزان کم بضاعت تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی شهرستان های مسجدسلیمان ، لالی ، هفتکل و اندیکا اهدا گردید . لازم به توضیح است که پیش از این و طی سالهای 1396 تا 1398 ، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی اش تعداد 9200 بسته نوشت افزار را تهیه و با همکاری اداره آموزش و پرورش شهرهای مسجدسلیمان - لالی - هفتکل و اندیکا میان دانش آموزان توزیع نموده است .

ارسال دیدگاه شما

عنوان صفحه‌ها
30 شماره آخر
بالای صفحه